Real estate Croatia, immobilier Croatie, Montenegro, OrdaSoft

first seo forum for referencers on Google
Triskel
Site Admin
Posts: 47
Joined: Wed Apr 10, 2019 4:24 pm
Location: Europe
Contact:

Real estate Croatia, immobilier Croatie, Montenegro, OrdaSoft

Unread post by Triskel » Thu Apr 11, 2019 12:40 pm

realestate14.me
unchecked website: uncomplete website, lack of mentions, viability of this website, safety must be confirmed, it needs additionnal verifications.
Site vérifié: ce site est incomplet, non terminé, mais parait crédible. A confirmer.


Podgorica, Montenegro
+382 67 959 515
br@realestate14.me
tp@realestate14.me

Image

Luxury houses for sale vente maison de luxe en Croatie, Manoirs, jolies maisons a vendre, pavillons, Yougoslavie
Authentic villas, propertyfor investment, cities, city, Prcanj, Strp, Stoliv, Morinj, Blizikuce, Budva, Krimovica, Ljuta, Recevici

Villa Island MNE, Kotor Bay, Ljuta
Image

Villa Island for sale

Ostrvo sa Vilom je u Ljuti u Boko-Kotorskom zalivu

Prilaz Ostrvu je moguc samo pjesacki sa lokalnog priobalnog puta.

​​Ukupna povrsina placa je 446 m2 zajedno sa Ostrvom.

Velicina Ostrva je 21,00 x 12,80 m2.

Na osnovu resenja o lokaciji i urbanisticko tehnickih uslova, konzervatorskih uslova, izradjenog idejnog projekta i usaglasenim stavovima sa Regionalnim zavodom za zastitu spomenika kulture iz Kotora izradjen je glavni projekat za porodicnu stambenu zgradu Prizemlje + Potkrovlje. Na koji je dobijena gradjevinska dozvola. Kumunalije i prikljucci su placeni.

Gabarit objekta za koji je izdata dozvola je 12,40 x 8,40 m. (165.15 m2)

Cijeli objekat predstavlja jedan stan.

Sa lokalnog priobalnog puta ima dva parking mesta.
U prizemlju ima: dnevni boravak, trpezarija i kuhinja,
kupatilo, ostava, ulazni hol i stepeniste za potkrovlje.
Ispred dnevne sobe, trpezarije i kuhinje je predvidjena terasa na preostalom dijelu Ostrva.
Ukupna povrsina prostora u prizemlju iznosi 83,00 m2
U potkrovlju su predvidjene tri spavace sobe (sada ima samo dve spavace sobe), dva kupatila, predprostor i stepenice sa hodnikom.
Ukupna površina prostora u potkrovlju iznosi 87,00​m2
Veza izmedu etaza je sa unutrasnjim dvokrakim stepenicama.
OrdaSoft review
Reach top positions on Google search. Mail me, improve your ranking scores. Referencement sur Google: ameliorez votre position sur les moteurs de re herche, contactez moi.

Post Reply